Livin Ma Fucking Reality


Kažkiek apsiraminau su savo statybu blogu, gal todėl, kad tai nebėra “Livin Ma Dream”, bet jau patapo “Livin Ma Fucking Reality”. Galiu drąsiai teigti, jog įsikėlėm gyventi ant grindų. Su senojo buto savininku iš kurio nuomojaus butą buvome sutarę deadline 09.01. Artėjant šiai datai aš jau pradėjau abejoti savo optimizmu – šudai pradėjo lysti per visus galus. Pirma niekas toj suknistoj Lietuvoj nesilaiko deadline, antra – pradėjo lįsti brokas. Iki persikėlimo turėjau atlikti sekančias užduotis:

– pabaigti taisyti apdailos broką (1a ir 2a WC)

– pabaigti elektros darbus (elektros spinta, buitinės technikos pajungimas)

– įsirengti terasą

– padengti alyva grindis

– turi žūt būt atsirasti virtuvės baldai

– turi bute atsirasti buitinė technika

– 1 ir 2 a WC turi atsirasti veidrodžiai

– turi būti sumontuota santechnika ir jos apdaila

– sutvarkyti laiptų turėklus

– pasikeisti vonią

– užsisakyti duris

Šiandien rugsėjo 7 d. Hm, gal tikrai verta eiti gyventi ant betono? nes darbai įgauna nerealų pagreitį. Aš labai atsiprašau savo šeimos dėl to kokį siaubą jie patiria šiandien, tačiau atrodo bangavimas jūroje jau rimsta. T.y. iš minėto sarašo likau tik be terasos ir su statybos broku, beje išlindo dar ir brokas su santechnikos išvedžiojimu antro aukšto vonioje (sujungta blogai funkcine handgrohe schema). Visi kiti punktai iki šiandien yra įgyvendinti.

Kas toliau. Šiuo metu esu pakeliui į teismą dėl santechnikos instaliacijos – “Langų Stilius” nieko nenori girdėti ir nepripažįsta savo klaidos. OK, turiu viską ko gali prireikti teisme savo teisybei įrodyti, tiesa, reikia samdyti ekspertą, kuris už išvadas prašys iki 500 Lt, aš jas atsiimsiu iš vykdytojo, tačiau dar vis bandau susitarti taikiai.

Teatleidžia artimieji, kurie vakarus leidžia dėžių apsuptyje – vaikų kambaryje vis dar trūksta baldų, tėvų kambaryje spintos. Tačiau jei per šeštadienį pateikiam brėžinius – iki kitos savaitės pabaigos turi atsirasti baldai (na gerai iki kitos savaitės pabaigos iki 09.21)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s