15min: “Naujakurių ašaros: skausminga ir brangiai kainuojanti kelionė iš dalinės buto apdailos į visišką”


Prologas. Šeštadienį sėdint La Crepe ir žiaumojant bulvinį blyną su varške, supratau ką reiškia nusivilti lietuviška spauda. Į akis krito straipsnis 15min “Naujakurių ašaros: skausminga ir brangiai kainuojanti kelionė iš dalinės buto apdailos į visišką” (http://www.15min.lt/naujiena/pinigai/lietuvos-naujienos/naujakuriu-asaros-skausminga-ir-brangiai-kainuojanti-kelione-is-dalines-buto-apdailos-i-visiska-194-224870#ixzz1xVcrD5wh). WOW! Čia tikrai apie mus. Perskaičiau. Perverčiau dar kartą. Ir užsirūkiau. Tiesiog šlykščiai keista kaip įmanoma apie pačią juodžiausią “pornuchą” rašyti soft stiliumi….

Šiandien eilinį kartą įveikiau savo 10 km į pamiškę. Važiuodamas mintyse dėlioju savo puzzle toliau. Žinot tą jausmą, kai vieną dieną supranti – jau beveik beveik, o kas toliau?

Kas įvyko per tas beveik dvi savaites?:

– visų pirma tai sudalyvavau kiemo kaimynų organizuotoje talkoje ir su visais susipažinau – kaimynai liepė greičiau kalti ir kraustytis pas juos 🙂

– mano delsimas su LED šviestuvais išėjo tik į gerą – turėjau atiduot už šviestuvus 4500 Lt, finale, susidėliojau ir manau tilpsiu į 2500 Lt. Kur fokusas? Ne, ne fokusas – JUST Google. Susiradau profilius, stikliukus – lygiai tą pats variantas pagrindu “pasidaryk pats” man leis šiek tiek sutaupyti, o kad nelikčiau skolingas medžiagas užsakinėju pas tą patį pardavėją, kuris man ir buvo sudėliojęs šviestuvus kosmine kaina (kodėl? nes žmogus tikrai nori bendradarbiauti ir juk man padėjo su visu apšvietimo techniniu įgyvendinimu)

– pirmo WC aukšto plytelės – done! Liko pabaigti tvarkyti lubas ir užglaistyti siūles

– antro aukšto vonios kambarys –  buvo nuimtos visos ankstesnio speco klijuotos plytelės ir perklijuotos iš naujo!!! 🙂 (nenoriu prisikarksėti), tačiau antras meistras pasirodė visai normalus – užduoda klausimų, matuoja ir skaičiuoja ir tik po to veikia ir kas svarbiausia – bendradarbiauja. Liko išklijuoti plytelėmis sieną kur yra sudėti visi santechniniai mazgai (na žinote visos tos po tinku slepiamos dalys: iBOX’as, WC bakelis ir etc) – dar tiksliau sakant, liko uždėti 24 plyteles (… nors, plytelių likutį bute suskaičiavau max 19 vnt….tikėkimės nemoku skaičiuoti). Tiesa sakant  man tikrai patinka būsimas vaizdelis.

– grindys – šiandien buvo išklijuoti pirmieji 14m2 :), liko  70m2 – manau darbo iki ketvirtadienio darbo dienos pabaigos.

– …. negi penktadienį teks organizuoti pradinį dulkių valymą prieš sienų dažymą antra kart?

Epilogas. Anyway – šeštadienį laukia žygis baidarėmis, pravėdinsiu smegenis ir pramankštinsiu rankas 😉

Advertisements

One thought on “15min: “Naujakurių ašaros: skausminga ir brangiai kainuojanti kelionė iš dalinės buto apdailos į visišką”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s