Nuo darbų pradžios praėjo beveik 6 savaitės


Nepasakyčiau, kad labai kišausi reguliuodamas statybininkams eismą. Išskyrus TĄ vieną vienintelį kartą, kai grįžau iš atostogų vasario 6 dieną ir pamačiau, kad bute niekas, absoliučiai niekas nepasikeitė (nuo paskutinio mano apsilankymo prieš savaitę). Pamokos ateičiai ir kitiems besidėliojantiems darbus: susidarykite atliekamų darbų grafiką ir būtinai jo laikykitės. Ką aš ir padariau nedelsiant. Netrukus bute buvo baigtos montuoti pakabinamos lubos vaikų kambaryje, uoliai į darbus kibo elektrikas (tiesa pačiam teko susipažinti kas yra IPTV ir suprasti kodėl TV ir Internetui viename kambaryje reikalingi du interneto laidai), tinkuotojai, netrukus buvo baigti “juodi” židinio darbai. Kažkaip vienu momentu pastebėjau, kad bute darosi ankštoka dėl ten dirbančių žmonių skaičiaus.

P.S.Grafikas visiškai nepastūmė pradžioje susidėliotos darbų pabaigos, tiesiog taip aš galėjau kontroliuoti kada ir kokie darbai turi būti atlikti.

Tiesa, šis mėnuo mane privertė šiek tiek įsitempti ir pripažinti, kad ne visiems darbams buvau suteikęs vienodą prioritetą ir kas kaip taisyklė nepapuolė į sąmatą. Tiesa sakant ne tai, kad negalvojau, kiek tai kainuos, gal greičiau nenorėjau pripažint ir suprast kiek tai gali kainuoti iš tikro. Galvojau apie tai kiekvieną dieną ir tolinau tą datą. Pamoka ateičiai – niekada neignoruokite smulkmenų! Teko šiek tiek įsitemti laike galutinai apsisprendžiant dėl šviestuvų, vidaus durų, laiptų pakopų medinės konstrukcijos, plytelių. Teko pripažinti, kad mano sąmata buvo neišbaigta. Ką gi – pagaliau turiu galutinius skaičius. Ir jie yra šiek tiek overbudget.

Jei viskas vyks pagal grafiką, laiptų konstrukcijos turi būti sumontuotos vasario 28 dieną. Iki to laiko turi būti užbaigti visi elektros instaliacijos, tinkavimo, glaistymo darbai, iki kovo 12 dienos sienos turi būti išdažytos bent 1 kartą ir pradėtos kloti grindys, iki kovo 19 dienos turi būti suklijuotos plytelės voniose ir turi būti pasirašytas patalpų priėmimo perdavimo aktas. Kol kas skamba neįtikėtinai.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s